Український бренд створив безпілотний комплекс для розмінування полів

Чому Державна служба ЕКСПОРТНОГО контролю фактично контролює ІМПОРТ, окреме питання. Основною задачею мало б бути контроль всього, що виїжджає з України, аби уникнути реекспорту в треті країни. Натомість ДСЕК цілий рік впускає “по чайній ложці” критичні комплектуючі до роботизованої та безпілотної техніки.

Останні новини зі світу дронів та безпілотних технологій

Насправді один такий “весільний” легко рятує життя і здоров’я цілій роті наших бійців. З міністром ми знайомі, з президентом –ні, тому буде правильно коротко представитись. Комплекс по розмінуванню включає дрон, робот-розміновувач, автопілот і причіпну систему на трактор, що здатна витримати вибух. Ініціатором та винахідником цього комплексу став власник українського бренду Efarm.Pro. Пане Президент, пане Міністр оборони, розраховую на ваші рішення.

Місячний календар на липень 2023: сприятливі та несприятливі дні місяця

Розробкою зацікавилися оборонні компанії та готові взяти її на озброєння. За допомогою кольорових фільтрів на кадрах можна побачити лазерний промінь, що вражає ціль, і безпілотник, який спалахує від попадання. Під час зустрічі вищого лідера Китаю Сі Цзіньпіна цього тижня з президентом Росії Володимиром В. Путіним офіційні особи США попередили, що Китай все ще розглядає можливість продажу летальної зброї для використання в Україні. З моменту вторгнення в Україну Китай відправив Росії безпілотників на понад 12 мільйонів доларів, що свідчить про тиху співпрацю між ними. Безпілотники – це те, де ми можемо бути справді незалежні й не випрошувати допомогу. Наші інженери з найпростіших комплектуючих вже роблять дуже ефективні зразки.

У Генштабі розповіли, як авіація і артилеристи потріпали окупантів

ДСЕК спільно з кількома депутатами намагаються зробити свої повноваження необмеженими і закріпити це в законі. Ми – країна, яка не виробляє своїх чипів, високоточної електроніки, оптики. Саме тому я звертаюсь особисто до Президента та Міністра оборони. Матеріали https://stb.dn.ua/ з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Як за роки незалежності змінилася приватизація в Україні і чому вона повинна тривати.

Мобілізація в Україні триває: на яких військових є великий запит, кого можуть призвати в липні

Саме навігаційні системи Efarm.Pro стали основою для створення комплексу для розмінування полів. Наш обов’язок – захистити наших людей на фронті, виграти війну найшвидше і найнижчою ціною. Треба просто відкрити імпорт, дерегулювати галузь, не заважати – все інше ми зробимо. Ми від всього залежні – ми змушені просити Хаймарси, гармати, літаки, танки, ППО і постійно розраховувати на добру волю світових політиків.