У МОН відповіли на 11 популярних запитань щодо електронного кабінету та НМТ Нова українська школа

Для кожної зміни кожного дня розроблені різні набори тестових завдань. Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах. Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів. Радимо не зволікати з реєстрацією, аби мати час для того, щоб усунути недоліки чи внести потрібні зміни. Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар. Більшість студентів хотіли б розпочати навчальний рік в аудиторіях – опитування Популярною залишається дистанційна форма навчання. Добрий день, Ви можете надати сертифікат в електронному вигляді.

де знайти номер сертифіката нмт

Запрошення на тестування у межах основної сесії НМТ-2023 учасники отримали 25 – 26 травня. Участь у додатковій сесії можуть взяти ті абітурієнти, які через поважні причини не могли складати тести під час основної. Якщо вступник подає заяву через електронні кабінети на декілька факультетів, він зобов’язаний надіслати підтверджуючі особу документи на електронні пошти кожного факультету. Це можна робити, але тільки на небюджетні конкурсні пропозиції, де перелік спеціальностей дозволяє здійснювати приймання документів без результатів НМТ (ЗНО). Добрий день, так, можна підтвердити особу на пункті тестування за допомогою паспорта громадянина України у додатку“Дія”. Зареєструвати електронний кабінет без сертифіката НМТ (ЗНО) можна тільки в разі вибору позначки «Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)». Тоді поля «Номер», «PIN-код» і «Рік» стають неактивними.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2020: СТАРТ 3 ЛЮТОГО

З огляду на ситуацію в державі Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні. Надсилання документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою. Учасникам НМТ необхідно самостійно сформувати і по змозі роздрукувати запрошення зі своєї інформаційної сторінки на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Вступ-2022: перевірити достовірність сертифіката НМТ можна на сайті ЄДЕБО

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації». Використання матеріалів «ZN.UA» дозволяється за умови посилання на «ZN.UA». Детальну інформацію можна дізнатися у Порядку прийому. Укажіть Ваше ім’я та актуальну адресу Email, щоб ми могли з Вами зв’язатися у разі необхідності.

МОН інформує про особливості реєстрації на НМТ в 2023 році

Команда ДП «Інфоресурс» продовжує публікувати відповіді на актуальні запитання щодо вступної кампанії. Сьогодні розглянемо реєстрацію електронних кабінетів без паперових сертифікатів НМТ читать (ЗНО), а також зміни в конкурсних пропозиціях. З 12 до 15 серпня тривала реєстрація для вступників, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди.